تاثیر استفاده ترامادول و عوارض آن بر روی بدن

زود انزالی یکی از رایج ترین مشکلات جنسی مردان است.بسیاری از افراد به اشتباه از ترامادول برای درمان زود انزالی استفاده می کنند در حالیکه آثار مخرب آن را نمی دانند. تعاریف فعلی زود انزالی بر اساس زمان تاخیر در انزال داخل واژن است که به عنوان زمان نفوذ داخل واژن تا انزال داخل واژن با استفاده از روش کرنومتر اندازه گیری می شود. درمان های زیادی برای زود انزالی وجود دارد مثل عوامل موضعی کرم ها ، اسپری ها و روش های درمانی سیستمیک. افرادی که انواع درد زیادی را تجربه می کنند ممکن است نسخه ترامادول طولانی مدتی برای آنها تجویز شود.

مصرف ترامادول برای دیر انزالی یکی از مشکلاتی است که شیوع زیادی داشته است

مصرف ترامادول و خطر تشنج

در صورت مصرف دوز های بالاتر ترامادول بیش از آنچه توصیه می شود ، خطر تشنج شما بیشتر است. خطر تشنج در افرادی که اختلال تشنج دارند یا افرادی که داروهای ضد افسردگی یا داروهای افیونی مصرف می کنند نیز خیلی زیاد است.

 

به صورت کلی عوارض مصرف ترامادول به شرح زیر است:

  • در صورت بروز مشکلات شدید تنفسی انسداد معده یا روده شما نباید این قرص را مصرف کنید ، یا اخیرا از الکل ، آرامبخش ها ، داروهای مخدر یا مهار کننده moa استفاده کرده اید ( ایزو کاربوکسازید ، لاینزولید ، تزریق متیلن آبی ، فنلزین ، رساگیلین ، سلژیلین ، ترانیل سیپرو مین )
  • ترامادول می تواند تنفس شما را کنترل کند یعنی کم کند یا  کامل متوقف کند.
  • استفاده از ترامادول می تواند باعث ایجاد اعتیاد ، یا مصرف بیش از حد از قرص ترامادول مخصوصا افرادی  که بدون نسخه پزشک مصرف می کنند و در کودکان می تواند باعث مرگ شود.پ
  • مصرف این قرص در دوران بارداری ممکن است باعث بروز علائم بسیار خطرناک در نوزاد شود.
  • در صورت مصرف ترامادول با نوشیدنی های الکلی یا داروهایی که باعث خواب آلودگی می شوند می توانند تنفس شما را خیلی آرام و آهسته کند و این خیلی خطرناک است.
همسر وی آی پی
ارسال دیدگاه